ZEGARKI

USŁUGI

Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek

ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice

NIP: 6431006855 REGON: 241565451

 

Polityka prywatności

NASZE MARKI:

OPINIE KLIENTÓW

 

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

 

SKLEP

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

ZALEŻY CI NA POWIERZENIU ZEGARKA TISSOT W DOBRE RĘCE? WYBIERZ NASZ AUTORYZOWANY SERWIS LONGINESS W KATOWICACH. ZADZWOŃ, NAPISZ LUB PRZYJDŹ OSOBIŚCIE. ZAPRASZAMY.

Nasz autoryzowany serwis zegarków LONGINES:

 

Od ponad X lat jesteśmy autoryzowanym serwisem marki LONGINES w Katowicach. Restrykcyjne przepisy producenta oraz fachowe podejście do zachowania jakości i stylu szwajcarskiego rzemiosła gwarantują Państwu powierzenie swojego czasomierza w wykwalifikowane ręce.

Jako nieliczni w regionie i Polsce posiadamy wyspecjalizowane szwajcarskie narzędzia i doświadczenie w serwisowaniu zegarków LONGINES. 

AUTORYZOWANY SERWIS ZEGARKÓW LONGINES W KATOWICACH

Kilka słów o marce LONGINES:

 

W 1832 roku, Auguste Agassiz (1809-1877) połączył siły ze znajomymi zegarmistrzami, tworząc zakład zegarmistrzowski w szwajcarskiej miejscowości o nazwie Saint-Imier. W owym czasie, części do zegarków były wytwarzane w domach zegarmistrzów, a następnie montowane w zakładzie.

W 1852 roku, jego siostrzeniec, Ernest Francillon przejął kierownictwo zakładem. Jako prawdziwy wizjoner postanowił on zbudować fabrykę. Nie tylko zgromadził wszystkich utalentowanych rzemieślników w jednym miejscu, ale wdrożył również zmechanizowany system produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość i precyzję.

ZAPYTAJ O SERWIS ZEGARKA LONGINES W SALONIE ZEGARMISTRZOWSKIM MIDAS W KATOWICACH:

Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Firma Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek z siedzibą przy ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną na podane w tym celu dane kontaktowe.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w polityce prywatności, konsekwencją takiego przetwarzania będzie dopasowanie treści i ofert pod moje preferencje. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.

Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!