NAPRAWA ZEGARKA

 

Chcesz naprawić swój zegarek? Zapraszamy do Nas na bezpłatną wycenę naprawy. Możesz również przesłać zapytanie poniżej, abyśmy wstępnie rozeznali się w usterce i umówili termin na diagnostykę.

NASZE USŁUGI

NAPRAWA ZEGARKA

WYMIANA BATERII

WYMIANA PASKA/BRANSOLETY

Imię i Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Model zegarka
Opis usterki
Załącznik (opcjonalnie)
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do każdej naprawy lub serwisu podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Jesteśmy jednym z nielicznych zegarmistrzów w Polsce, gdzie wykorzystujemy najnowszy sprzęt rekomendowany przez topowe marki zegarków. Powierzając nam swój zegarek masz pewność, że trafia w dobre ręce pełne doświadczenia i szwajcarskiej precyzji.

SKLEP

 

 

+48 506 057 941

biuro@zegarki-midas.pl

ul. Mielęckiego 4, Katowice

 

Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Firma Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek z siedzibą przy ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną na podane w tym celu dane kontaktowe.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w polityce prywatności, konsekwencją takiego przetwarzania będzie dopasowanie treści i ofert pod moje preferencje. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.

OPINIE KLIENTÓW

NASI PRODUCENCI

 

Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek

ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice

NIP: 6431006855 REGON: 241565451

 

Polityka prywatności

USŁUGI

ZEGARKI

KONTAKT