ZEGARKI

USŁUGI

Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek

ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice

NIP: 6431006855 REGON: 241565451

 

Polityka prywatności

NASZE MARKI:

OPINIE KLIENTÓW

 

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

 

SKLEP

CERTYFIKATY:


Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie diagnostycznym, co dodatkowo pozwala nam spełniać wygórowane oczekiwania Naszych klientów.

Nasze doświadczenie jest szeroko udokumentowane, zaś współpraca zarówno z klientami, jak i Naszymi partnerami jest na najwyższym poziomie.

 

JAK WYBRAĆ ZEGAREK?

 

Czasem nie jest łatwo wybrać odpowiedni zegarek, jednak dzięki doświadczeniu i fachowemu doradztwu Nasi klienci zawsze znajda idealny dla siebie zegarek. Bez zględu jaka to okazja lub charakter, zawsze można u nas dopasować swój wymarzony zegarek.

KILKA SŁÓW O MIDAS:

 

 

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami. Działamy na rynku od 1994 roku stale w Katowicach. Nasz salon i punkt zegarmistrzowski od wielu lat jest odwiedzany przez mieszkańców Katowic i okolic. Służymy zarówno usługami zegarmistrzowskimi zdobywanymi przez lata pracy, jak i obszerną ofertą zegarków wielu wiodących na rynku marek. Znajdą u nas Państwo klasykę oraz nowości na rynku. Naszym konikiem jest także rnowacja starych zegarów i ich sprzedaż. Zapraszamy serdecznie do naszego punktu w centrum Katowic na ul. Mielęckiego 4, codzinnie od pn-pt w godz. 10-18 oraz w soboty od 10-14