ZEGARKI

USŁUGI

Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek

ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice

NIP: 6431006855 REGON: 241565451

 

Polityka prywatności

NASZE MARKI:

OPINIE KLIENTÓW

Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Firma Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek z siedzibą przy ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną na podane w tym celu dane kontaktowe.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zostałem poinformowany, że moje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w polityce prywatności, konsekwencją takiego przetwarzania będzie dopasowanie treści i ofert pod moje preferencje. Mam prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec profilowania.

 

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

 

SKLEP

Imię i Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Model zegarka
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

WYMIANA PASKA/BRANSOLETY

WYMIANA BATERII

NAPRAWA ZEGARKA

NASZE USŁUGI

WYMIANA BATERII W ZEGARKU

 

Czas nie stoi w miejscu, więc Twój zegarek również powninen chodzić perfekcyjnie. Jeżeli potrzebujesz nową baterię do zegarka, to zapraszamy do Nas na bezpłatną wycenę i montaż. Możesz również przesłać zapytanie poniżej, abyśmy wstępnie rozeznali się i umówili termin na spotkanie.