ZEGARKI

USŁUGI

Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek

ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice

NIP: 6431006855 REGON: 241565451

 

Polityka prywatności

NASZE MARKI:

OPINIE KLIENTÓW

 

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

 

SKLEP

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


CHCESZ BYĆ NA BIERZĄCO Z WAŻNYMI INFORMACJAMI I NOWOŚCIAMI ZE ŚWIATA ZEGARKÓW? ZOSTAW SWOJEGO MAILA, A JAKO PIERWSZY DOWIESZ SIĘ O WSZYSTKIM.

Damskie zegarki SKAGEN:

Męskie zegarki SKAGEN:

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

ZALEŻY CI NA POWIERZENIU ZEGARKA SKAGEN W DOBRE RĘCE? WYBIERZ NASZ SERWIS SKAGEN.

ZADZWOŃ, NAPISZ LUB PRZYJDŹ OSOBIŚCIE. ZAPRASZAMY.

Nasz serwis zegarków SKAGEN:

 

Od ponad 20 lat działamy w branży zegarmistrzowskiej zdobywając doświadczenie, które zaowocowało tym, że jesteśmy serwisem marki SKAGEN w Katowicach. Restrykcyjne przepisy producenta oraz fachowe podejście do zachowania jakości i stylu zegarmistrzowskiego rzemiosła gwarantują Państwu powierzenie swojego czasomierza w wykwalifikowane ręce.

Jako nieliczni w regionie i w Polsce posiadamy wyspecjalizowane szwajcarskie urządzenia i doświadczenie w serwisowaniu zegarków SKAGEN. 

SERWIS ZEGARKÓW SKAGEN W KATOWICACH

Kilka słów o marce SKAGEN:

 

Marka SKAGEN pochodzi z Danii z nadmorskiej miejscowości Skagen, gdzie spotyka się Morze Północne i Morze Bałtyckie. Jakość i poczucie celu to cechy nowoczesne duńskiego wzornictwa. Celem marki jest połączenie inspiracji duńskiego projektu z punktu widzenia współczesnej innowacji. Tworzą funkcjonalne, wysokiej jakości produkty, które oferują alternatywę w świecie łącząc prostotę z przyjemnością.

Przedstawiamy również kilka modeli zegarków marki SKAGEN. Po pełną i aktualną ofertę zapraszamy do Naszego punktu w Katowicach na ul. Mielęckiego 4. Do zobaczenia!