ZEGARKI

USŁUGI

Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek

ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice

NIP: 6431006855 REGON: 241565451

 

Polityka prywatności

NASZE MARKI:

OPINIE KLIENTÓW

 

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

 

SKLEP

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


CHCESZ BYĆ NA BIERZĄCO Z WAŻNYMI INFORMACJAMI I NOWOŚCIAMI ZE ŚWIATA ZEGARKÓW? ZOSTAW SWOJEGO MAILA, A JAKO PIERWSZY DOWIESZ SIĘ O WSZYSTKIM.

Damskie zegarki MICHAEL KORS:

Męskie zegarki MICHAEL KORS:

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

ZALEŻY CI NA POWIERZENIU ZEGARKA MICHAEL KORS W DOBRE RĘCE? WYBIERZ NASZ SERWIS MICHAEL KORS.

ZADZWOŃ, NAPISZ LUB PRZYJDŹ OSOBIŚCIE. ZAPRASZAMY.

Nasz serwis zegarków MICHAEL KORS:

 

Od ponad 20 lat działamy w branży zegarmistrzowskiej zdobywając doświadczenie, które zaowocowało tym, że jesteśmy serwisem marki MICHAEL KORS w Katowicach. Restrykcyjne przepisy producenta oraz fachowe podejście do zachowania jakości i stylu zegarmistrzowskiego rzemiosła gwarantują Państwu powierzenie swojego czasomierza w wykwalifikowane ręce.

Jako nieliczni w regionie i w Polsce posiadamy wyspecjalizowane szwajcarskie urządzenia i doświadczenie w serwisowaniu zegarków MICHAEL KORS. 

SERWIS ZEGARKÓW MICHAEL KORS W KATOWICACH

Kilka słów o marce MICHAEL KORS:

 

Wyjątkowy design, elegancja i precyzja w odmierzaniu każdej sekundy. Tak można scharakteryzować zegarki Michael Kors. Znane są każdemu, kto podąża za najnowszymi trendami. Amerykańska marka co sezon wyznacza własny modowy kierunek i stanowi niedościgniony wzór dla innych. To propozycja dla każdego kto ceni ciekawy design, funkcjonalność oraz wysoką jakość wykonania. Chronometry Michael Kors to dobry wybór niezależnie od okazji lub stylizacji.

Przedstawiamy również kilka modeli zegarków marki MICHAEL KORS. Po pełną i aktualną ofertę zapraszamy do Naszego punktu w Katowicach na ul. Mielęckiego 4. Do zobaczenia!