ZEGARKI

USŁUGI

Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek

ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice

NIP: 6431006855 REGON: 241565451

 

Polityka prywatności

NASZE MARKI:

OPINIE KLIENTÓW

 

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

 

SKLEP

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


CHCESZ BYĆ NA BIERZĄCO Z WAŻNYMI INFORMACJAMI I NOWOŚCIAMI ZE ŚWIATA ZEGARKÓW? ZOSTAW SWOJEGO MAILA, A JAKO PIERWSZY DOWIESZ SIĘ O WSZYSTKIM.

Damskie zegarki FOSSIL:

Męskie zegarki FOSSIL:

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

ZALEŻY CI NA POWIERZENIU ZEGARKA CITIZEN W DOBRE RĘCE? WYBIERZ NASZ SERWIS FOSSIL.

ZADZWOŃ, NAPISZ LUB PRZYJDŹ OSOBIŚCIE. ZAPRASZAMY.

Nasz serwis zegarków FOSSIL:

 

Od ponad 20 lat działamy w branży zegarmistrzowskiej zdobywając doświadczenie, które zaowocowało tym, że jesteśmy serwisem marki FOSSIL w Katowicach. Restrykcyjne przepisy producenta oraz fachowe podejście do zachowania jakości i stylu zegarmistrzowskiego rzemiosła gwarantują Państwu powierzenie swojego czasomierza w wykwalifikowane ręce.

Jako nieliczni w regionie i w Polsce posiadamy wyspecjalizowane szwajcarskie urządzenia i doświadczenie w serwisowaniu zegarków FOSSIL. 

SERWIS ZEGARKÓW FOSSIL W KATOWICACH

Kilka słów o marce FOSSIL:

 

Fossil to amerykańska firma produkująca zegarki, twórczo zakorzenione w tradycji i klasycznym designie. Dokładają wszelkich starań, aby stworzyć wysokiej jakości zegarki, torby i inne akcesoria, które zachowują najlepsze zalety z przeszłości oraz aktualne trendy. Walory marki można określić jako dopracowane konstrukcje, tradycyjne zegarki tworzone w nowoczesnych kolorach i materiałach, aby towarzyszyły nam, gdziekolwiek jesteśmy w podróży.

Przedstawiamy również kilka modeli zegarków marki FOSSIL. Po pełną i aktualną ofertę zapraszamy do Naszego punktu w Katowicach na ul. Mielęckiego 4. Do zobaczenia!