ZEGARKI

USŁUGI

Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek

ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice

NIP: 6431006855 REGON: 241565451

 

Polityka prywatności

NASZE MARKI:

OPINIE KLIENTÓW

 

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

 

SKLEP

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


CHCESZ BYĆ NA BIERZĄCO Z WAŻNYMI INFORMACJAMI I NOWOŚCIAMI ZE ŚWIATA ZEGARKÓW? ZOSTAW SWOJEGO MAILA, A JAKO PIERWSZY DOWIESZ SIĘ O WSZYSTKIM.

Damskie zegarki EMPORIO ARMANI:

Męskie zegarki EMPORIO ARMANI:

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

ZALEŻY CI NA POWIERZENIU ZEGARKA EMPORIO ARMANI W DOBRE RĘCE? WYBIERZ NASZ SERWIS EMPORIO ARMANI.

ZADZWOŃ, NAPISZ LUB PRZYJDŹ OSOBIŚCIE. ZAPRASZAMY.

Nasz serwis zegarków EMPORIO ARMANI:

 

Od ponad 20 lat działamy w branży zegarmistrzowskiej zdobywając doświadczenie, które zaowocowało tym, że jesteśmy serwisem marki EMPORIO ARMANI w Katowicach. Restrykcyjne przepisy producenta oraz fachowe podejście do zachowania jakości i stylu zegarmistrzowskiego rzemiosła gwarantują Państwu powierzenie swojego czasomierza w wykwalifikowane ręce.

Jako nieliczni w regionie i w Polsce posiadamy wyspecjalizowane szwajcarskie urządzenia i doświadczenie w serwisowaniu zegarków EMPORIO ARMANI. 

SERWIS ZEGARKÓW EMPORIO ARMANI W KATOWICACH

Kilka słów o marce EMPORIO ARMANI:

 

Giorgio Armani S.p.A. – włoski dom mody, założony przez Giorgio Armaniego oraz jego partnera Sergio Galeotti 24 lipca 1975 roku we Włoszech. 

Styl zegarków EMPORIO ARMANI to niepodważalna klasyka zakorzeniona we włoskiej stylistyce, kreująca najnowsze trendy i podkreślające niebanalny styl.

Przedstawiamy również kilka modeli zegarków marki EMPORIO ARMANI. Po pełną i aktualną ofertę zapraszamy do Naszego punktu w Katowicach na ul. Mielęckiego 4. Do zobaczenia!