ZEGARKI

USŁUGI

Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek

ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice

NIP: 6431006855 REGON: 241565451

 

Polityka prywatności

NASZE MARKI:

OPINIE KLIENTÓW

 

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

 

SKLEP

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


CHCESZ BYĆ NA BIERZĄCO Z WAŻNYMI INFORMACJAMI I NOWOŚCIAMI ZE ŚWIATA ZEGARKÓW? ZOSTAW SWOJEGO MAILA, A JAKO PIERWSZY DOWIESZ SIĘ O WSZYSTKIM.

Damskie zegarki DKNY:

Męskie zegarki DKNY:

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

ZALEŻY CI NA POWIERZENIU ZEGARKA DKNY W DOBRE RĘCE? WYBIERZ NASZ SERWIS DKNY.

ZADZWOŃ, NAPISZ LUB PRZYJDŹ OSOBIŚCIE. ZAPRASZAMY.

Nasz serwis zegarków DKNY:

 

Od ponad 20 lat działamy w branży zegarmistrzowskiej zdobywając doświadczenie, które zaowocowało tym, że jesteśmy serwisem marki DKNY w Katowicach. Restrykcyjne przepisy producenta oraz fachowe podejście do zachowania jakości i stylu zegarmistrzowskiego rzemiosła gwarantują Państwu powierzenie swojego czasomierza w wykwalifikowane ręce.

Jako nieliczni w regionie i w Polsce posiadamy wyspecjalizowane szwajcarskie urządzenia i doświadczenie w serwisowaniu zegarków DKNY. 

SERWIS ZEGARKÓW DKNY W KATOWICACH

Kilka słów o marce DKNY:

 

Pochodząca z Nowego Jorku marka DKNY jest jak to miasto – nowoczesna, tętniąca życiem, modna. Łączy amerykański styl z najwyższą jakością i precyzją wykonania. Oryginalną kolekcję czasomierzy DKNY wyróżnia się ciekawa stylistyką i minimalizm. Modele damskich zegarków DKNY zachwycają swoją prostotą i stylem. W ofercie znajdują się egzemplarze proste i subtelne, zdobione cyrkoniami, a także modele utrzymane w męskim klimacie.

Przedstawiamy również kilka modeli zegarków marki DKNY. Po pełną i aktualną ofertę zapraszamy do Naszego punktu w Katowicach na ul. Mielęckiego 4. Do zobaczenia!