ZEGARKI

USŁUGI

Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek

ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice

NIP: 6431006855 REGON: 241565451

 

Polityka prywatności

NASZE MARKI:

OPINIE KLIENTÓW

 

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

 

SKLEP

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


CHCESZ BYĆ NA BIERZĄCO Z WAŻNYMI INFORMACJAMI I NOWOŚCIAMI ZE ŚWIATA ZEGARKÓW? ZOSTAW SWOJEGO MAILA, A JAKO PIERWSZY DOWIESZ SIĘ O WSZYSTKIM.

Damskie zegarki DIESEL:

Męskie zegarki DIESEL:

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

ZALEŻY CI NA POWIERZENIU ZEGARKA DIESEL W DOBRE RĘCE? WYBIERZ NASZ SERWIS DIESEL.

ZADZWOŃ, NAPISZ LUB PRZYJDŹ OSOBIŚCIE. ZAPRASZAMY.

Nasz serwis zegarków DIESEL:

 

Od ponad 20 lat działamy w branży zegarmistrzowskiej zdobywając doświadczenie, które zaowocowało tym, że jesteśmy serwisem marki DIESEL w Katowicach. Restrykcyjne przepisy producenta oraz fachowe podejście do zachowania jakości i stylu zegarmistrzowskiego rzemiosła gwarantują Państwu powierzenie swojego czasomierza w wykwalifikowane ręce.

Jako nieliczni w regionie i w Polsce posiadamy wyspecjalizowane szwajcarskie urządzenia i doświadczenie w serwisowaniu zegarków DIESEL. 

SERWIS ZEGARKÓW DIESEL W KATOWICACH

Kilka słów o marce DIESEL:

 

Diesel to innowacyjna międzynarodowa firma tworząca styl codziennego życia, produkując szeroko zakrojonego kolekcję dżinsów, odzieży i akcesoriów m.in. zegarków.
Od momentu powstania w 1978 roku, Diesel zanotował niezwykły wzrost i ewoluowała od bycia wiodącym pionierem w denim w świat premium casual, stając się prawdziwą alternatywą dla ustalonego rynku luksusowych produktów.

Ten sam trend odwzorowują linie zegarków DIESEL.

Przedstawiamy również kilka modeli zegarków marki DIESEL. Po pełną i aktualną ofertę zapraszamy do Naszego punktu w Katowicach na ul. Mielęckiego 4. Do zobaczenia!