ZEGARKI

USŁUGI

Midas s.c. Barbara i Dariusz Skrobek

ul. Mielęckiego 4, 40-013 Katowice

NIP: 6431006855 REGON: 241565451

 

Polityka prywatności

NASZE MARKI:

OPINIE KLIENTÓW

 

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

 

SKLEP

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


CHCESZ BYĆ NA BIERZĄCO Z WAŻNYMI INFORMACJAMI I NOWOŚCIAMI ZE ŚWIATA ZEGARKÓW? ZOSTAW SWOJEGO MAILA, A JAKO PIERWSZY DOWIESZ SIĘ O WSZYSTKIM.

Damskie zegarki CALVIN KLEIN:

Męskie zegarki CALVIN KLEIN:

ul. Mielęckiego 4, Katowice

biuro@zegarki-midas.pl

+48 506 057 941

ZALEŻY CI NA POWIERZENIU ZEGARKA CALVIN KLEIN W DOBRE RĘCE? WYBIERZ NASZ AUTORYZOWANY SERWIS CALVIN KLEIN.

ZADZWOŃ, NAPISZ LUB PRZYJDŹ OSOBIŚCIE. ZAPRASZAMY.

Nasz autoryzowany serwis zegarków CALVIN KLEIN:

 

Od ponad 20 lat działamy w branży zegarmistrzowskiej zdobywając doświadczenie, które zaowocowało tym, że jesteśmy autoryzowanym serwisem marki CALVIN KLEIN w Katowicach. Restrykcyjne przepisy producenta oraz fachowe podejście do zachowania jakości i stylu zegarmistrzowskiego rzemiosła gwarantują Państwu powierzenie swojego czasomierza w wykwalifikowane ręce.

Jako nieliczni w regionie i w Polsce posiadamy wyspecjalizowane szwajcarskie urządzenia i doświadczenie w serwisowaniu zegarków CALVIN KLEIN. 

AUTORYZOWANY SERWIS ZEGARKÓW CALVIN KLEIN W KATOWICACH

Kilka słów o marce CALVIN KLEIN:

 

Calvin Klein, Inc. jest jedną z wiodących firm w projektowania mody i trendów na całym świecie. Projektuje i sprzedaje damskie oraz męskie kolekcje odzieży i szereg innych produktów, które są produkowane i sprzedawane za pośrednictwem rozległej sieci na całym świecie.

Jedną z gałęzi działalności jest seria zegarków CALVIN KLEIN odwzorowująca wyjątkowe trendy marki, podkreślając elegancję i wyjątkowy charakter.

Przedstawiamy również kilka modeli zegarków marki CALVIN KLEIN. Po pełną i aktualną ofertę zapraszamy do Naszego punktu w Katowicach na ul. Mielęckiego 4. Do zobaczenia!